Serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików coockies. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące coockies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Rozumiemy, że kontynuując przeglądanie naszej strony wyrażasz zgodę na użycie plików coockies.

Wzrost konkurencyjności firmy SPORTIS S.A. z Bojana poprzez inwestycje.

Tytuł projektu: „Wzrost konkurencyjności firmy SPORTIS S.A. z Bojana poprzez inwestycje.”

Wartość całkowita projektu: 1 660 377,00 zł

Wartość dofinansowania: 538 610,10 zł

Cele i efekty projektu:

SPORTIS S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji profesjonalnych i turystycznych łodzi hybrydowych (RIB), kamizelek ratunkowych i asekuracyjnych oraz ubrań ochronnych dla żeglarzy, odzieży sportowej i roboczej.

Bezpośrednim efektem realizacji projektu będzie zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa oraz wprowadzenie dotychczasowych i nowych produktów firmy na rynek krajowy i zagraniczny co przełoży się na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa, przełamanie barier rozwojowych, zwiększenie potencjału firmy oraz wzrost rozpoznawalności marki.

Projekt realizowany w ramach Osi priorytetowej 2 Przedsiębiorstwa, Działanie 2.2 Inwestycje profilowane, Poddziałanie 2.2.1 Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa SPORTIS S.A. w wyniku zakupu oprogramowania i specjalistycznych środków trwałych oraz rozszerzenia oferty o nowy produkt: nowy model łodzi typu RIB. Realizacja projektu umożliwi dalszą ekspansję firmy na rynek krajowy i zagraniczny, poprawę kondycji finansowej oraz udoskonalenie procesu produkcji.

 

© SPORTIS S.A. - Powered by: PERSEIDA.dev