Serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików coockies. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące coockies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Rozumiemy, że kontynuując przeglądanie naszej strony wyrażasz zgodę na użycie plików coockies.

SPORTIS S.A. jest czołowym polskim producentem łodzi hybrydowych typu RIB. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1983 roku, zaś od 1999 roku funkcjonuje jako Spółka Akcyjna.

SPORTIS S.A. specjalizuje się w produkcji profesjonalnego i turystycznego sprzętu. Posiada własne biura konstrukcyjne, wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesną infrastrukturę produkcyjną i magazynową.

Misja firmy SPORTIS

Misją firmy SPORTIS S.A. jest dostarczenie Klientowi wyrobów i usług o najwyższej jakości, a w konsekwencji osiagnięcie jego zaufania i satysfakcji oraz zapewnienei bezpieczeństwa podczas użytkowania naszych wyrobów.

Zadowolenie klienta i jego bezpieczeństwo stanowią filary trwałego powodzenia i rozwoju naszej firmy.

Polityka jakości

Naszą politykę jakości realizujemy poprzez:

 • Stały monitoring rynku i reagowanie na potrzeby i propozycje zgłaszane przez naszych Klientów,
 • Umacnianie pozycji rynkowej firmy poprzez unowocześnianie procesów i technologii wytwarzania, zwiększenie wydajności pracy oraz znaczne nakłady na infrastrukturę firmy,
 • Korzystanie z kwalifikowanych dostawców identyfikujących się z polityką jakości naszej firmy,
 • Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników i doskonalenie ich świadomości w zakresie Systemu Zarządzania Jakością,
 • Ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001, oraz publikacją AQAP-2110.

Posiadamy niezbędne certyfikaty:

ISO  

 

Polityka prywatności

  Testy kombinezonów SURVIVAL.

  Początek działalności firmy to produkcja kamizelek i kombinezonów ratunkowych.

  Pierwsze łodzie RIB w Polsce.

  Pierwsze łodzie RIB produkcji SPORTIS pojawiły się na początku lat 90-tych, ich odbiorcą była Służba Poszukiwania i Ratownictwa (SAR).

  Łódź SPORTIS na Grenlandii.

  Przez wiele lat działalności nasze łodzie zostały sprawdzone zarówno w ekstremalnie niskich jak i wysokich temperaturach. 

  Targi.

  Firma SPORTIS od wielu lat uczestniczy w krajowych i międzynarodowych targach branżowych. Na zdjęciu stoisko w trakcie jednych z pierwszych targów Insport w Gdyni.

  Wyprawa do źródeł Nilu

  Arkadiusz Pawełek - podróż przez Atlantyk na łodzi RIB.

  Seria łodzi SPORTIS RIB MC-4500

  Łodzie RIB najczęściej buduje się w ilościach jednostkowych, pod konkretne zadania. Na przestrzeni lat zdarzały się też zamówienia na produkcję dużych serii łodzi.  Na zdjęciu: jedna z pierwszych serii łodzi MC-4500.

  Pierwsza łódź kabinowa

  RIB Race

  Na początku XXI wieku odbyło się kilka edycji wyscigów RIB-ów wzdłuż polskiego wybrzeża tzw. RIB RACE. Na zdjęciu załoga reprezentująca SPORTIS w jednej z pierwszych edycji.

  S-8900 na Zanzibarze

  Przez wiele lat działalności firmy SPORTIS nasze łodzie docierały w najodleglejsze zakątki świata m.in. na Zanzibar czy wyspę Fanning.

  Pierwsza polska łódź bezzałogowa

  Nasza działalnośc to również projekty badawcze. SPORTIS wraz z Akademią Marynarki Wojennej i Politechniką Gdańską uczestniczył w projekcie stworzenia pierwszej polskiej łodzi bezzałogowej Edredon.

  © SPORTIS S.A. - Powered by: PERSEIDA.dev