Serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików coockies. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące coockies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Rozumiemy, że kontynuując przeglądanie naszej strony wyrażasz zgodę na użycie plików coockies.

Wzrost konkurencyjności Spółki SPORTIS w wyniku opracowania nowego projektu wzorniczego

 

 

Tytuł projektu: „Wzrost konkurencyjności Spółki “SPORTIS” w wyniku opracowania nowego projektu wzorniczego i wdrożenia znacząco udoskonalonego produktu”

Wartość całkowita projektu: 551 040,00 PLN

Wartość dofinansowania: 380 800,00 PLN

Cele i efekty projektu:

Celem projektu jest wdrożenie przez wnioskodawcę̨, w wyniku przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, nowego projektu wzorniczego i w konsekwencji znacząco udoskonalonego produktu: innowacyjnej łodzi kabinowej. Wnioskodawca zaplanował zakup usług doradczych polegających na stworzeniu strategii działań niezbędnych do opracowania nowego projektu wzorniczego (w tym opracowania założeń do briefu projektowego oraz określenie kierunków projektowych) i usług doradczych polegających na opracowaniu projektu, prototypu oraz przeprowadzeniu testów znacząco ulepszonego produktu. Projekt przyczynia się do osiągnięcia celów POIR oraz celów poddziałania określonych w SZOOP.

Projekt realizowany w ramach Osi priorytetowej 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców Program Operacyjny Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

 

© SPORTIS S.A. - Powered by: PERSEIDA.dev